Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek volt már befagyott váll...

Kinek volt már befagyott váll szindrómája?

Figyelt kérdés
És milyen tünetekkel jár? Milyen sűrgős ilyen esetben ha két napja tart orvoshoz fordulni? Mi váltotta ki ezt a szibdrómát?
2020. febr. 23. 00:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Nagyon várom minden komoly író illetve olvasó válaszát, mert nagyon meg vagyok ilyedve, és félek hogy ez nem lesz jobb!
2020. febr. 23. 00:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Apukamnak nemrég volt. Nagyon nehezen akart gyógyulni, az orvos mindig adott valami gyógyszert de nem hozott tartós javulást. Majd elment gyogytornaszhoz aki mutatott speciális gyakorlatokat és pár hét alatt jelentős javulást tapasztalt, végül teljesen rendbe jött. Nála valószínűleg a fizikai munka plusz stressz lehetett az oka. Tünete hogy nagyon fájt, egy bizonyos magassagnal nem tudta feljebb emelni, mozgastartomany beszűkült. Mindenképp érdemes kezelni mert apum is halogatta és hónapok alatt sem javult gyógytornász segítsége nelkul
2020. febr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Isteneeem! Ez rettenetes! Nagyon szépen köszönöm! Sajnos tegnap reggel felébredés után egyből jelentkezett, a jobb oldali vállamnál, borzalmas szúródás fájdalom, ropog mint a rossz fene, de még a hajam sem tudom végigsimitani a kezemmel, olyan mintha bemondta volna valami az uncsit ott, ma reggelre is borzalmas fájdalom, nagyon lassan tudom mozgatni, de ha felfele kell emelni órdítok. Egy sima fájdalom csillapító, Algoflex, sem tud segíteni, ha nem mozgatom akkor is fáj, most már ég a fájdalomtól, az újjaimig is leterjed a fájdalom. Nagyon el vagyok keseredve, mert úgy gondolom hogy stress váltotta ki. Mozgatom, mozgatom fájdalom irányába, hogy hátha, rendbe jön, erőltetem a fájdalom irányába, hogy gyerünk kezd el élni válam ahogy eddig, de semmi. Csak ropog de rettenetesen. Nagyon félek és aggódom!!!!!!! Nekem szükségem van a karjaimra, a vállamra, kezeimre! A múlt héten a ball vállam csinálta ezt de rövid időkre, nem volt vészes, 10- perc fél óra, kis kis időkre előjött, aztán elmúlt! És tegnap reggel a ball vállam mai reggelig! Azon gondolkozom hátha csak egy kis rándulás, vagy becsípődés... Csak házi orvoshoz tudok menni, máshova sehova, sajnos, drágák, ezek a kezelések. Köszönöm szépen még egyszer a kommentet!!
2020. febr. 23. 09:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és még valami! Fürdeni még nem tudom hogy fogok, mert alig bïrom megemelni a jobb vállam, de vajon a meleg víz jó az ilyen vállnak? Köszönöm ha írsz 1- kommentelő!!!!!
2020. febr. 23. 09:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. A háziorvos non-szteroid gyulladásgátló-fájdalomcsillapítót írt fel, illetve ugyanilyen krémmel kellett kenegetnem. Napok alatt sokat javult. Ha van otthon esetleg Voltaren Dolo tablettád nyugodtan vegyél be míg orvoshoz kerülsz!
2020. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, látom szedsz már Algoflexet. Reggel, délben, este egyet vegyél be, míg nem jutsz orvoshoz!
2020. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
S ne mozgasd, be van gyulladva, csak rontasz rajta ha most elkezded tornáztatni! Ne gyötörd egyelőre!
2020. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kedves válaszát, nagyon jól esett! Hála most talán egy kicsit jobb, de azt hiszem sokkos állapotban kerültem a tegnapi fájdalom miatt, borzalmasan fájt! Van itthon Diclac Dolo 50mg/g gél Fájdalom csillapító és gyulladáscsökkentő gél, ezzel tegnap bőségesen bekentem, talán hatott valamit, de most meg úgy szédülök, gyenge vagyok, alig bírok koncentrálni, szerintem kisebb sokkot kaptam! Akkor éreztem magam így mikor bicikli balesetem közben eltőrt a karom, akkor éreztem ilyen hosszú ideig tartó fájdalmat! Szédülök nagyon sajnos, és alig bírok koncentrálni, el akarok aludni, sajnos, nagyon fáradtnak érzem magam!
2020. febr. 23. 13:10
 9/10 Motta válasza:
100%

Szia!

Februar 16.-an mutottek bicepsz in szakadassal.Mutet utan meg sem

Tudtam mozditani a kezemet.Azt hittem ez normalis.. kiderult befagyott a vallam.Nem tudtam megmozditani meg 2 honap utan sem.Rengeteg gyogytorna,vizalatti torna,kezelesek,akupunktura.

Most szeptember 14 en mutottek ujra h kipucoljak a kotoszoveteket.

Nem sokat javult.8 honapja vagyok betegallomanyban.

Lassan kezdem elhinni ,hogy ez velem megtortent.a kezemet elore 100 oldalra 70 fokba tudom emelni,es faj is ejszakankent.El kell fogadnom,hogy az olvadas szakasza szukseges a javulashoz,ami 12-30 HONAP kozott varhato!!Leginkabb pszichesen megterhelo,hogy tenyleg semmi mas nincs,csak az ido.Es a tehetetlenseg elfogadasa.Gyogytornazok ezerrel,de tenyleg ,mintha ertelmetlen lenne.

Most mar nem adom fel,megyek tovabb.35 eves ferfi vagyok,van meg tervem a ket kezemmel.

Neked pedig remelem meggyogyult ennyi ido utan..

Minden jot kivanok.

2021. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, hogy vagy azóta? Azt olvastam hogy ket es fél harom év alatt elmúlik magától is, csak ki kell várni.
febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!