Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szempilla ment a szemhéjamba,...

Szempilla ment a szemhéjamba, nem tudom, kijött-e. Ha nem szúr a szemem kijött ugye?

Figyelt kérdés

Szempilla ment a szemembe most este. Először a fehér szemgolyo részben volt, majd lejjebb ment alulra, az alsó szemhéj alá.

Nem az orrhoz közeli részen, hanem a halántékhoz közeli csücskénél volt a szememnek.


Mivel szemüveges vagyok nagyon közel kell hajolnom a tükörhöz hogy meglássak egy szempillát a szememben...


Nem vagyok benne biztos, hogy kiszedtem...

Vìzes fülpucolóval próbáltam ill kiöblítettem a szemem vízzel. ( szemfestek nem volt rajtam! )


Az orromon volt 2 szempilla is, de mivel megdörzsöltem a szemem nem vagyok benne biztos hogy az egyik az volt -e ami bent volt, vagy csak a dorzsoles miatt hullott az orromra.


Ha bent lenne szúrna ugye?

Mit tegyek?


Nem látom hogy tenyleg ott van-e...

Ha nem szúr nem faj a szemem akkor minden ok ugye ?

25l


2020. dec. 31. 01:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon en is feltem ilyenektol. De mar latom, mi van.

El is tud bujni, de legrosszabb esetben ket nap mulva csipaval korbeveszi a szemed es a sarok fele kiloki.

2020. dec. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szúr, akkor is lehet hogy elbújt, de ki fog jönni. Bár ha ott lenne, valamennyire azért zavarna szerintem, legalábbis éreznéd ha bent van. Ne aggódj, nem lesz baj.
2020. dec. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!