Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalság elleni műtét...

Kancsalság elleni műtét tapasztalatok? tanácsok?megèri?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy kiskoromóta kancsal vagyok.Anyukámnak az egyik ismerőse ajánlott egy orvost aki az ő gyereke szemét is műtötte.El mondanátok a tapasztalataitokat?Megèri meg műteni?

2021. jan. 2. 21:36
 1/7 anonim válasza:
Ha zavar, akkor nem kerdes vagj bele. Engem nagyon zavart igy nyaron megmutettem. Nem lett tokeletes de sokkal jobb mint volt. Iden még egy mutetem lesz csak hogy tenyleg tokeletes legyen. Nekem megeri de kinek mi. Valaki egy kis szepseghibaert vannak akik nem vallalnak be h elalgatjak oket es kes ala fekudjenek. Igy magabiztosabb vagyok
2021. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem személy szerint nagyon zavar.Meg persze tudjuk hogy a legtöbb velem egykorú fiatal hogy is áll ehez hozzá gúnyolódnak stb.Ezel az önèrtèkelèsem sincs a magaslatban.A "fel èpülèsed" körülbelül mennyi idő volt?
2021. jan. 2. 22:34
 3/7 anonim válasza:

Műtét után 2-3 napig én csukott szemmel eltem mert ki se birtam nyitni annyira fajt. Aztan mar siman kinyitottam nem fajt csak akkor ha mondjuk oldalra akartam nezni. Aztan ez is elmult max 1 het alatt. 3 honap mire a varratok felszivodnak es nekem azt mondta a doki hogy addig szurni is fog folyamatosan. De nekem csak 2 honapig szurt utanna csak neha. Viszont a varratot adddig amig fel nem szivodik(ezek szerint szerint szemelyfuggo mennyi ido mire felszivodik) erezni fogok folyamatosan barmit csinalsz. Olyat mintha valami belement volna a szemedbe (mondjuk vegulis ez tenyleg ezt tortent). De ehhez is hozzalehet szokni. Szep lassan elmulik es egyszer csak azt veszed eszre h jé nem faj. A beverzes is min 3 honap mire felszivodik de az is ugye fokozatosan. En szemely szerint nyar ota még mindig latom a szemen h a feher resz rozsaszinesebb meg ha nagyon megnezem latom a vagast is de ezt egy random ember nem latja mar. Sot a csalad se csak ha nagyon megnezik. Nekem azt mondta az orvisom hogy nem kockazatos mutet csak nagyon fajdalmas. Es ezt tapasztaltam is az elso hetbe a mutet utan. Ha az elso hetet kibirod utana mar laza. En csak batoritani tudlak

Elso voltam

2021. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál.Ha szabad kérdezni hány éves vagy?mert nekünk az orvosom azt mondta hogy nagyon kockázatos a korom miatt.
2021. jan. 2. 23:06
 5/7 anonim válasza:
17 vagyok
2021. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem az orvos nekem miért mondta azt hogy kockázatos a korom miatt na mindegy köszönöm válaszaid
2021. jan. 3. 21:32
 7/7 anonim válasza:
Mert ha szabad kérdeznem, te mennyi idős vagy?
2021. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!