Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látászavar, de az orvos mégse...

Látászavar, de az orvos mégse talált semmit a szememben?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Már kétségbeesésemben jöttem ide.

Először is külföldön élek és problémám van a szememmel ma voltam szemészeten és a látótér vizsgálaton kívül mindent megnéztek és nem találtak semmit a tüneteim pedig a következők :

Rövidlátás, pl ha a valami szöveget olvasok telefon újság vagy bármi és nem fókuszálok rá akkor összemosodik a kép és kettőt látok belőle a másik a fényérzékenység főleg mikor a nap a szemembe süt az szörnyű.

A 3.hogy nagyon fáradtak a szemeim ezért több alvásra is van szükségem még ha én nem is vagyok a fáradt a szemem igen és alig bírom nyitva tartani.

A 4. a pislogás, ha pl tvt nézek gyakran kell pislognom és a szemem is szúr tőle, illetve ha utazok valahol autóban pl és sokáig nézek ki az ablakon akkor is elkezd szúrni a szemem.

A doki először rátett valami szemüveg feleséget a szememre amivel olvasom kellett egy monitorról, ami elsőre nem ment majd rátett valami piros keretet amivel sokkal tisztábban láttam de azt mondta hogy nem olyan vészes a szemem.

Hogy lehetséges ez hogy ennyi tünetem van és még se talált semmit a szememben? Esetleg neurológiai probléma és ha igen mitol lehet ez?



2021. jan. 12. 16:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve van még egy olyan problémám, ha kint vagyok és sétálok és a szemembe fúj a szél akkor elkezd kicsit könnyezni és fájni a szemem.
2021. jan. 12. 16:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy MR vizsgálat nem ártana szerintem. Az kiszűri a neurológiai problémákat.
2021. jan. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült hogy mi volt a baj?
2022. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!