Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fekete kiégett foltok az...

Fekete kiégett foltok az éjszakai fényekben, mi lehet?

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta rossz a szemem és hordok szemüveget. Van egy olyan problémám, de nem sikerült utána járni, ha egy pontra fókuszálok egy szemmel, vagy sokáig nézek valamit elkezd remegni "vízszintesen" addig nem múlik el még nem nézek máshova. Kontakt lencsét hordok 4 éve és 1 éve láttam először éjszaka a lámpákon és ami fényes fekete foltot, mint ha ki lenne égve. Eléggé megijedtem, hogy retina levallas, de ugyeleten nem találtak semmit. Napokban megint, ha nincs rajtam lencse, tv akár egy óra ami fényt ad ki fekete a közepe és szét van szórva körülötte a szín. Nem mozog és nappal nem látom. Pl led sor világítás ami kB 1cm messziről kB 5cm fekete lyukat látok és körülötte a fényét. Próbálok egy képet csatolni, de olyan mint a portal c. Játékban a lyukak.

-4.25,-4,75 bal, jobb szemem. Mind kettővel ezt látom.

Segítséget előre is köszönöm

[link]



2021. jan. 1. 03:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!