Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akinek volt látásjavító...

Akinek volt látásjavító lézeres szemműtéte, az leírnà a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Érdekelne pár dolog.

Mennyi ideig tartott a műtét? Melyik klinikán volt? Hanyas volt a szemetek műtét előtt? Teljesen sikerült helyrehozni, vagy csak csökkent a dioptria? Mit éreztetek a műtét alatt? Műtét után mit tapasztaltatok?

Esetleg más információt is megoszthattok ezzel kapcsolatban. Én is szeretném magamat rászánni, azért érdekelne.

Kérem tényleg csak az írjon, aki átesett a műtéten, nem pedig csak riogatni tud, miközben gőze sincs az egészről.


2021. márc. 7. 15:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Friss az élmény,tegnap csinálták a szemem a Sasszem klinikán,Budapesten.

FEMTO kezelésem volt.

A szemem -5,5 volt mind a kettö.

Maga a mütét nem fáj,kapsz érzéstelenitö szemcseppet, és az egész mütét nem több 10 percnél

Utána picit kellemetlen. Égett a szemem, szúrt,olyan mintha homok lenne benne de ugye nem nyulhatsz bele,hozzá, türni kell.

Kaptam szemcseppet, illetve mükönnyet,azt kell csepegtetni,majd elmondják hogyan.

Ma voltam kontrollon.

120% os lett a látásom.

Még picit szúr a szemem, szárad, de a cseppek sokat segitenek.

De életem legjobb döntése volt! Hihetetlen hogy látok!

Vágj bele, ne félj semmitöl!

Ja és nagyon kedvesek voltak,mindenki figyel rád!

2021. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!