Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hétfő óta nem tudok valamit...

Hétfő óta nem tudok valamit kiszedni a szememből. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfő este belement valami a szemembe, azóta benne van és nem tudom kiszedni. Jobb felső szemhéjam alatt szúr. Próbáltam már a világ összes módszerével kiszedni, meg hinni abban is, hogy majd éjszaka kijön, de semmi.Tussal is megpróbáltam kimosni, szemcseppel stb. Biztos, hogy idegen tárgy van benne, mert nem csak egy helyen érzem, hanem több helyen is szúr, változtatja a helyét.

Hétfőn tudok csak orvoshoz menni, de az még messze van. Tudtok segíteni mit csináljak?

21/l



2021. márc. 13. 02:59
 1/4 anonim válasza:

nem lehet hogy begyulladt?

akkor szokott ilyen lenni vagy szempilla

2021. márc. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Száraz szem is produkál ilyet. Esetleg befordult szempilla. Nem hinném, hogy idegen test, azmár kijött volna a könnyel. Kivéve, ha belefúródott, de akkor egy helyen éreznéd, meg csak észrevetted volna, mikor beleáll. Szóval én a száraz szemre tippelek.
2021. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tavaly nyáron nekem is ez volt 1 hétig volt benne egy pici fekete valami.Már épp orvoshoz akartam menni mert annyi rosszat olvastam pl sérülhet a szaruhártya stb....a párom azt mondta megpróbálja kiszedni.a felső szemhéjam belsejében volt de elég a szélén szóval szerencsém volt.És sikerült neki . De inkább ne kísérletezz a szemész 1 másodperc alatt kiszedi
2021. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ma megyek vele ügyeletre:(
2021. márc. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!