Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért csak a bal szemem romlik?

Miért csak a bal szemem romlik?

Figyelt kérdés

A jobban tökéletesen látom az kisbetűs szöveget is 10 centiről is, és kb. 50 centiről is, míg a ballal már sehogy sem tiszta a kép. Még egy fél éve is kb. tiszta volt, igaz, csak egy bizonyos sávban, tehát úgy, mint a jobbnál, de nem volt ennyire széles, hogy 10-50 centiig.

Már olyan 27-28 évesen észrevettem, hogy hajszálnyival életlenebbül látok a ballal.

Most 41 vagyok.


2021. márc. 14. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A páros szervek nem egyformán fejlődnek, és nem is egyformán romlanak.
2021. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig kicsit rosszabb volt a bal szemem, mint a jobb. Jelenleg -9,5 a bal, -9 a jobb, de volt olyan is, hogy -1,5 volt a jobb és -3,5 a bal.
2021. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, istenem! 🙁 Akkor én csak ne panaszkodjak.
2021. márc. 14. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, persze az embert minimális mértékben is zavarja, ha életlenül lát :) Ez érthető. Menj el szemészetre, mert amúgy nem tesz jót neki, ha erőltetned kell.
2021. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!