Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét megéri?

Lézeres szemműtét megéri?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jobban fogsz látni, ha alkalmasnak találnak, de nem garantálja, hogy később nem romlik a szemed.
2021. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Egy ismerösőmnek volt szemműtétje, de rá pár évvel újra elkezdett romlani a látása.
2021. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Milyen fokú szemromlásról beszélünk? Milyen dioptria?
2021. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem olyan rossz a látasom csak hogy ha romlik megéri e


Most jelenleg : -1 es 0,5

2021. márc. 18. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem éri meg. Valószínűleg el sem végeznék.
2021. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem annyira rossz a látásod, szóval szerintem ne csináltasd meg.Meg amúgy is lehet, hogy el sem válalnának.
2021. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Azt hittem komolyabb, ezzel nem hiszem h fognak foglalkozni.
2021. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha romlik, akkor még nem műthető. Legalább 2 évet, de én azt mondom, hogy 4 évet érdemes várni vele. Ha ez idő alatt nem változik a szem korrekciója, akkor jó eséllyel a műtét után sem fog már, így biztosra lehet menni.
2021. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm megcsináltatta, és végig olvassa a táblán alul a vízsines számokat is. A szemüvegnél beérik a függőleges sorral. Jelentkezz egy kivizsgálásra, és megmondják mit érhtsz el. Javasolnám a 7D teknikát alkalmazó kedvező árú pozsonyi Klinikát! [link]
2021. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne foglalkoznának vele? Sok okos válaszolgat egyből.


-12 és +6 között vállalnak általában

.

Lehet nem tűnik soknak a -1 vagy a 0,5, de igen is rossz hordani azt a szemüveget, folyamatosan takarítani, le és fel venni folyamatosan, reggelente azt se látni, hogy a digitális órán hány óra van.


Egy rendszám táblát sem lehet leolvasni normálisan(szemüveg nélkül ugye).


Moziban alig látsz, folyamatos hunyorgástól fáj a fejed.


Valaki pl sokkal szebb a szemüvege nélkül és ezért nem is hordja.


Ja és a szemüveg árakról még nem is beszéltem! Akkor már inkább a műtét.

Kontaktlencsét nem is említem inkább, azzal is van macera.


Nekem egyik szemem -1,5 másik -1.


Tudom hogy ez nem az élet problémái közé tartoznak ezek, de én inkább dolgoznék 1 évet folyamatosan azért, hogy 1 napon keresztül éles szemmel lássam a világot.


Szóval igen, szerintem nagyon is megéri! Vannak olcsóbb műtétek is, de én inkább gyűjtenék a drágább és gyorsabban gyógyuló műtétre:)


Valahogy biztonságosabbnak érezném.

Ja és igaza volt az egyik kommentelőnek, várd meg, amíg nem romlik a szemed(ha 1 év alatt nem romlik semmit, az már elég jó)


Egy álmom válna valóra, ha részt vehetnék egy ilyen műtéten(kb 10 perc egyébként).


Szóval gyűjts rá, csináltasd meg!

Katonáknak, sportolóknak, színészeknek, énekeseknek stb is meg van csináltatva a szemük (pl. ByeAlex)

:)

Olvasgass véleményeket a szemműtétes oldalakon:)

2021. márc. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!