Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen a szemműtét?

Milyen a szemműtét?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és messzire nem látok elég élesen. Se szemüveget hordani, se kontakt lencsét. A sasszem klinikát hallottam sok felől, hogy ők jó szemműtéteket végeznek. Akinek esetleg volt már szemműtéte és elmesélné nekem, hogy milyen volt az nagyon lekötelezne engem (főleg ha a sasszem klinikán volt).

2021. márc. 25. 02:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy HORDANI nem akarok kontakt lencset illetve szemüveget
2021. márc. 25. 02:32
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha alkalmas vagy rá (ezt ők végzik el ) , és anyagilag is fel vagy rá készülve, akkor mindenképpen ajánlom.

Van olyan lehetőség ahol a gyógyulási idő 1-2 nap, ez a drágább

És van olyan ahol 1-2 hét.

Ismerősöm állítása szerint aki nagyon háklis is arra hogy a szemébe matassanak, azt mondta hogy az egyetlen kellemetlen tényező az volt amikor be helyezték azt a szemébe ami segít neki nyitva tartani.meg a gyógyulási időben az hogy nyáron volt és a napsütés bántotta a szemét.

2021. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogsz járni, hogy megműtik, aztán pár év múlva visszaromlik, mert sosem hordtál még szemüveget. Utána meg már nem lehet újra műteni. Lézeres szemműtétnél az az alapjavaslat, hogy legalább 2-4 évig ne változzon a dioptria, akkor már biztosan beállt a szem. 19 évesen még bőven változhat.
2021. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen -1 dioptriát nem nagyon fognak neked megműteni.
2021. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!