Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi történik azokkal a kis...

Mi történik azokkal a kis dolgokkal, amik belemennek a szemünkbe, és nem tudjuk kiszedni őket?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már, hogy pl. muslinca repült a szemembe, és nem tudtam kikönnyezni, benne maradt, egy darabig szúrt, aztán elmúlt. Vagy ment már bele fűrészpor, homok, apró mag, stb, és nem tudtam kipiszkálni. Ezekkel mi lesz? Feloldódnak, lebomlanak?

2021. márc. 27. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenekből lesz a csipa
2021. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kikonnyezed.
2021. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az a kis dolog. Ha fém szilánk, azt nem tudod kikönnyezni, azt az orvos veszi ki.
2021. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem belement, és nem jött ki, próbáltam kikönnyezni, nem ment. Bementem a szemészetre, az ügyeletes nővér kiszedte. (Orvos már nincs, csak akkor megy be, ha nagyobb baj van.)
febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!