Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalság ellen ki csináltato...

Kancsalság ellen ki csináltatott már műtétet?

Figyelt kérdés
Mennyibe került és hol csináltatok? Mit csináltak a műtét alatt? Mennyire volt hatásos?
2021. ápr. 5. 03:07
 1/1 anonim válasza:
Ha sima állami kórházba csináljak akkor az ingyenes, maganrol nemtudok nyilatkozni. Altatasba csinaljak kb masfel-2 ora az egesz az altatassal az ebredesig ugyh nem veszes. Viszont nem akarlak elriasztani de keszulj fel arra hogy konkreten 3 napig utana csukot szemmel elsz. Nekem annyira szurt a varratok miatt hogy nembirtam kinyitni csak nehany masodpercre. Utana is szurt de mar csak olyan volt mintha belement volna valami a szemembe. Az hogy mennyire hatasos sztem az egyenfuggo. Minel fiatalabban csinaljak annal jobb. Nekem lesz még egy mutetem mert nem az igazi. Hozzateszem nekem nagy foku kanxsalsagom volt
2021. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!