Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Házilag szemüveg beállítás?

Házilag szemüveg beállítás?

Figyelt kérdés

Meglett a szemüvegem, aztán ott be is állították de rosszul, aztán visszamentem rá 1 héttel hogy rossz, ez volt egy hónapja. Megint csak vacakul állították be (illetve el is nyomódott a szára valamilyen szinten).

Megint visszamenni már nagyon kínos lenne (szerintem).

Házilag lehetséges a szemüveg szárának hajlítása? Mindig éreztem hogy minimálisan fel van melegítve így gondoltam hogy megoldható valamivel valahol valamennyire felmelegíteni itthon és utána hajlítani.

A kérdés hogy a szemüvegszárán hol, mégis hogyan, mivel melegítsem, és mennyire?

Előre köszi!



2021. ápr. 18. 17:46
 1/7 anonim válasza:
84%
Szerintem menj el máshova,vagy ugyanide (max nekik kínos) de ne otthon magadtól csináld, nehogy még rosszabb legyen! :)
2021. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj masik optikaba, hatha ott jobban ertenek hozza.
2021. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Másik optikába? Rendben van, kb mennyiből úszom meg az ilyen állítást más helyen? :)
2021. ápr. 18. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Ne állj bele otthon, bármelyik (másik) optikában megcsinálják.

Ez többnyire ingyenes, esetleg egy jelképes összeget kérnek.

Menj vele máshová.

2021. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oh ez nagyon pozitív!

Köszönöm szépen a segítséget :)

2021. ápr. 18. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nincs mit.
2021. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt egy szemüvegem, amit viszonylag könnyen lehetett hajlítgatni. Rövid időn belül eltörtem, nem ajánlom.
2021. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!