Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ofotértben hozott keretbe...

Ofotértben hozott keretbe cserélnek lencsét?

Figyelt kérdés

Van egy márkás szemüvegem, amit anno nem náluk vettem ugyan, de elég drága volt már akkor is. Azonban erősebb lencsékre lenne szükségem, így arra gondoltam, csak a lencséket cseréltetném ki. Tudom, milyen áron van ma ez a keret, így kb. biztos vagyok benne olcsóbb lenne, mint újra keretet + lencsét venni, akármilyen akciós is így (ezt szeretik sokszor elmondani, csak ezért írom le).

Tőlük rendelem a kontaktlencsém is havonta, így törzsvásárló vagyok már évek óta, nem tudom ez befolyásol-e valamit.

Vagy esetleg tudtok olyan helyről, ahol csak lencsét is lehet cserélni?

Előre is köszönöm.



2021. ápr. 24. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol vállalják, ha olyan keretet viszel, amibe az adott lencsét bele tudják csiszolni.

Nem kell másikat venned.

2021. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, nekem munkadíjjal együtt 20474 Ft-ért készítették el (kaptam 15% törzsvásárlói kedvezményt), egyébként 23700 Ft lett volna.
2021. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!