Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért lebegnek a szemem előtt...

Miért lebegnek a szemem előtt foltok/alakzatok? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha valaki jártas ebben a témában, kérlek segítenél?

Eddig is láttam a szememnél ilyen "lebegő alakzatokat", (azt hiszem ezeket szem üvegetesteknek hívják)de nem ilyen sokat.

Már pár hete annyi ilyen lebegő alakzatot látok, hogy már nagyon zavaró. És kicsit nehezen is látok tőle. Sok ilyen "alakzat" az fehér, de van sok fekete/barna... kb 50%-ban barna.

Legtöbbször ez akkor van, amikor fehér részre nézek, de mindenhol van rohadt sok.

Most is nagyon zavaró amiközben írok, mivel egy kicsit nehezen látom a betűket.

Mit lehet ez ellen tenni?! Aki tudja az légyszíves segítsen, mert nagyon nem kellemes!

Mit lehet ez ellen tenni?!

Előre is köszönöm a válaszokat!



#szemprobléma #szemfolt #szemfehérje #szemalakzat #úszkáló foltok a szemben #szemüvegtesti homályok
2021. máj. 18. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Követem
2021. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Tpoxoplazmózis?
2021. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

*toxoplazmózis

köcsög telefon

2021. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szemészeten voltál? Ha az üvegtestben lévő folyadék besűrűsödése miatt van, akkor úgy tudom nem igazán lehet vele tenni semmit, ha más betegség okozza, akkor azt sürgősen kell kezelni.
2021. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is mostanában ez a probléma. De én covidos voltam És azóta nagyon sok poszt covid tunetem van. Te voltál?
2021. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!