Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez a szememmel?

Mi lehet ez a szememmel?

Figyelt kérdés

El fogok menni szemészhez, de amíg nem, addig is gondoltam hátha valaki tapasztalt hasonlót.

Szóval az egyik szemem sarkában egy kékes foltot látok hogyha pislogok, olyat mint amikor forgatom a szemgolyóim csukott szemmel, csak ezt úgy hogy nyitva van. Ezt már elég régóta látom, de pá hete vettem észre, hogy ugyanott, amikor a sötétben a szemeimet az ellenkező irányba fordítom majd vissza, arra a kis időre egy apró fehér villanás látszódik a szemem sarkában.

Nem tudom mi lehet ez.. esetleg valakinek volt már hasonló tapasztalata?

Illetve valaki tudja mi állhat a háttérben?



2021. máj. 21. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de nem kékes, hanem kis fekete pálcikákat láttam, ha pl. az égre néztem, ahol nagy sík tér van. Azt mondta a szemész, hogy nem kell vele törődni, de te azért menjél el orvoshoz, mert te valami kéket látsz. Meg egyébként is menj el.
2021. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fényvillanás a szem öregedésénél idősebb korban fordul elő. A neten is rákereshetsz. Uszkáló foltok is lehetnek, ezek általában nem veszélyesek. De mindenképpen menj szemészhez!
2021. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!