Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitol van az hogy naponta kb...

Mitol van az hogy naponta kb 5x ki kell szedni a szemem sarkabol feherszinu nyulos galacsinokat?

Figyelt kérdés
Mitol van,mennyire normalis,rajtam kivul sokan vannak ilyenek? Mert a az elettarsamnak sosincs ilyen. Milyen betegseggel hozhatoosszefuggesbe es mit lehet ellene tenni azon kivul hogy kiszedem. Sok embernel van ez vagy en vagyok ezen ritka betegseg egyik elszenvedoje?
2021. máj. 27. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Talán emeld fel a popeszt és ballagj el egy szemészetre.
2021. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Allergiás lehetsz. Orvos tud megnyugtatót mondani
2021. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, valamire allergiás vagy, amitől picit beszűkül a könnycsatorna, és nem tud elvezetődni a termelődött könny. Vagy valami részlegesen elzárja, smink például, vagy apró por.

Nem hinném, hogy komoly gond lenne, de egy allergia vizsgálatot megér, meg esetleg egy szemészhez is érdemes lehet elmenni. Ha csak nemrég kezdődött, akkor lehet kisebb gyulladás is, ami miatt váladékozik a szem.

2021. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem most kezdodott, mar kiskorom ota van. Ha allergia, akkor az valamilyen etel allergia lehet?
2021. máj. 27. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Jókor kérdezed!

Én kamillás borogatást megpróbálnék.

Lehet allergia de bármi más is.

Sose legyen ennél nagyobb bajod, de a létező legjobb hír, hogy nemsokára megszűnik az összes betegség!

2021. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4; Nem feltétlenül. Por, penészgomba, virágpor, gyakorlatilag bármi, ami szemtüneteket okozhat.
2021. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom öreg korodra fog akkor eszedbe jutni, hogy hoppá, megmutatom egy orvosnak.
2021. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nekem is g ábrán van eszembe se jutott még hogy valami gond lenne. Szerintem amíg nem zavaró mértékű, addig nem baj.

#5 te miről beszélsz? Lemaradtunk valamiről? :D

2021. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!