Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Allergiás szemre valami tanács?

Allergiás szemre valami tanács?

Figyelt kérdés
Egész évben allergiás vagyok, de ilyenkor a legeslegrosszabb pláne a szememnek. Szörnyen viszket, fáj, vörös és iszonyatos menyiségben könnyezik. Kaptam rá Emadine-t, de ezsemmit nem használt. Helyette felírtak nekem Tobradex-et, de ez is csak másfél két óráig volt jó. Az a baj, hogy csak napi 3x egy cseppet leeht használni. Amellett hogy antibiotikum, szteroidot is tartlamaz, aminek elvileg csillapítania kéne. Mondjuk még csak ma használtam délután, lehet ha többször használom jobb lesz. Nem tudom. Tudtok valamit tanácsolni? Nagyon rossz=(
2010. aug. 24. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Jujj én is átéltem még a nyár elején egészen július 20-ig kb. én borogattam a szemem mikor viszketett és vettünk szemcseppet amit állatába reggel és este cseppentetünk mondjuk én nem tudom mire lehettem allergiás.Te mire vagy? Mondjuk ha viszket ne a gép előtt ülj hanem feküdj le a kanapéra és pihentesd a szemed én is ezt csináltam a tv előtt így hallatom miről beszélnek és nem unatkoztam mert becsukott szemmel nem sok mindent lehet csinálni:)
2010. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is szoktam borogatni, csak annyira hihetetlenül viszket, hogy nem igaz. Amúgy nagyon sok mindenre: parlagfű, nyírfa pollen, macska, fű pollen, penészgombák, kutya, toll, candida, penicilin, por, üröm és még amit nem tudok. Persze ebből következik csomó keresztallergia is mint pl nyáron: paradicsom, banán, körte, őszibarack stb...:S
2010. aug. 24. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

uhhh az ciki...szegény ennyi mindenre allergiás....:S

én parlagfűs vagyok nekem is nagyon szokott viszketni, én mindig szemcseppentőt használok, vagy bevizezel egy rongyot aztán kb 2 órán keresztül cserélgeted hogy jó hideg legyen, és pihenteted a szemed

2010. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. aug. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!