Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Allergiás vagyok és reggelente...

Allergiás vagyok és reggelente fáradt, voros, poffedt szemekkel ébredek. Van erre valami hatékony megoldás? Pl. Borogatás, vagy ilyesmi. A szemcsepp nem sokat segít.

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet egyszerűbb lenne maga a problémát (allergiát) kezelni mint a szemborogatás. Ha az allergia rendben akkor nincs fáradt és vörös szem.

Nekem ez segített.

[link]

2010. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószinüleg ödémás a szemed, rakj rá kamillateás borogatást. CSak 14 vagyok, de a nagynéném tanácsolta (aki nővér a szemészeten), és nekem is bevált.
2010. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kezelem az allergiám már évek óta, dehát a reggelek borzasztóak, azért gondoltam valami bevált házi praktikára. Gondoltam a kammilás tea borogatásra is, hátha...
2010. jún. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!