Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lassan egy éve regezeg a...

Lassan egy éve regezeg a szemem ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve tapasztalok rángatózást a testem különböző részein. Tavaly júlis végen kezdődött a jobb szememnél eléggé zavaró volt és sokszor jeletkezett (ásításnál és tüsszentésnél is jelen van vagy ha erősebben becsukom a szemem)Mára már csöppet enyhült a dolog nem annyira idegesítő, de a testem többi részébe is van hogy erzékelem pl.láb, nyak, kéz. Szedtem magneb6ot es voltam neurológusnál is ahol megálapították hogy az agyamnak nincs semmi baja kaptam nyugtatót is rá, amivel eliveleg el kellett volna múlnia de nem igazán hatott. Lehet, hogy stressz, idegesség okozza vagy valami hasonló és van hogy órakig nem rezeg. De néha már tényleg felidegesít, hogy ennyi ideje tart. Valaki esetleg tudna segíteni, hogy mi okozza?

#stressz #1 év #neurológus #tikkelés #Szemhéjremegés #Tüsszentés, ásítás
2021. jún. 13. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a magnezium megszuntette. Esetleg nem szedsz keveset? Valamint ha abbahagyom visszater a remeges tehat nonstop szedni kell.
2021. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Kiderült mi okozza?


Szóról szóra ugyanezek a tüneteim...


Nekem csak 1 hónapja tart. De tüsszentésnél, ásításnál 10-ből 8x elkezd remegni pár másodpercre... Van, hogy fél napon keresztül nem remeg. Engem már most kezd idegesíteni... :(

2022. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!