Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok/tudtok dr....

Mit gondoltok/tudtok dr. Unoka Zsoltról?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz vele egy találkozóm és nagyon izgulok.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. ápr. 1. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes, jófej doki, de tud határozott is lenni, ha a helyzet úgy kívánja. De egyébként egy kedves "bohóc", olyan szórakozott professzor. Persze a munkájában komoly, nagyon nagy tudású, és nagyon jók a meglátásai, megállapításai.
2015. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Jöhetnek még

2015. ápr. 1. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit még kiegészítem a válaszomat, 1-es vagyok.Amellett, hogy orvos-pszichiáter professzor filozófiát is végzett, ez sokszor érződik a mondandóján (de szerintem épp ettől is jók a meglátásai). Azt, hogy jófej, rendes arra értettem, hogy sok mindent meg lehet vele beszélni, nem lenéző, lekezelő, hanem segítő és kompromisszum-kész (amennyiben Te is az vagy). Amit én kedvelek benne, hogy mindig kiáll a "gyengébbek" mellett, pl. családon belüli erőszak áldozatai, bántalmazott nők mellett. Azt, hogy szórakozott pedig arra értettem, hogy van, hogy hintázik a széken, mint egy kisfiú és hátra esik :D

De tud határozott is lenni, főleg a beteg érdekében (amikor a beteg nem látja, hogy ez az ő érdekében történnek a dolgok segítő szándékkal), na akkor néha feljebb emeli a hangját, pl. súlyos anorexiás betegnél "maga meg akar halni????"

De amúgy jófej, rendes, korrekt, nem kell tőle félni :)

2015. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Ő az ADHD doki? Itt gyk-n ajánlottak már meg beszéltek róla onnan hallottam róla de nem ismerem. Alapjában véve én eddig csak női pszichiátereknél és pszichológusoknál voltam és az a benyomásom hogy ők sokkal empatikusabbak és nyitottabbak mint a férfi szakemberek. Ez a pszichiáter lehet hogy kivétel ez alól nem tudom de inkább női pszichiáterhez megyek pont az érzékenységük miatt! :)
2015. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!