Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Retinaleválás tünetei?

Retinaleválás tünetei?

Figyelt kérdés
Valakinek volt már ilyen betegsége, ha igen hogy jelentkeztek a tünetek, vagy mik voltak azok ?

2021. júl. 12. 18:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez egészen biztosan nem retinaleválás ;) az uszkáló homályokhoz nem értek.
2021. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az mennyire gyors történet? :0
2021. júl. 12. 21:32
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Az egyik pillanatban még rendesen látsz, a következőben meg már nem. Ha nem műtenek meg, akkor legjobb esetben is heteken belül megvakulsz.
2021. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal el kell menni dokihoz, én úszó homályokat és villanásokat láttam, kiderítették, hogy hàtsó határhártya leválásom van, ez a korral jár, viszont ha bármi furát látok, vissza kell mennem. Mondták, hogy rögtön, mert tényleg minden perc számít.
2021. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát, de én nem látok villanásokat, meg már kb. 3 hónapja vettem észre, mintha több lenne ez a fekete cucc .
2021. júl. 20. 11:38
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy hete írtad ki a kérdést. Még azóta nem voltál orvosnál?
2021. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem. Kommentek alapján már sokkal durvább lenne, ha az lenne a helyzet, meg áprilisban voltam szemészeten és ott mindent rendben találtak .
2021. júl. 20. 13:16
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is. Nekem volt retinaleválásom, műtötték többször is. A te problémád valószínűleg nem ez.

De több szemorvos mondta nekem akkoriban, hogy bárkinek bármi problémája van a szemével, menjen a lehető leghamarabb orvoshoz, mert rengeteg olyan baj van, ahol az időfaktor a legjelentősebb tényező a gyógyulásban. És nem hónapokról vagy hetekről beszélünk, hanem napokról, sőt olyan probléma is van, ahol az órák is számítanak.

Ha nagyon félsz attól, hogy hülyének néznek, mert semmiséggel mész orvoshoz, akkor első körben hívd fel őket, és meséld el a tüneteidet. Majd ők megmondják, hogy azonnal loholj hozzájuk, vagy elég a jövő héten.

2021. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!