Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen érzés egy lézeres...

Milyen érzés egy lézeres szemműtét alkalmassági vizsgálat, vagy maga a kezelés?

Figyelt kérdés

Nagy vágyam a szemüveg nélküli élet, de azért eléggé parázok , hogy nem megyek át az alkalmassági vizsgán, vagy a műtét közben hiba csúszik be és megvakulok...


Leírnátok a tapasztalataitokat , aki volt Lézeres szemműtéten,


1 van itt olyan aki -4-es látással alkalmas volt szemműtétre? Úgy tudom az ilyen rossz látáson nem lehet segíteni...


2 Mit éreztetek az alkalmassági vizsgálat alatt ?


3 a műtét alatt milyen érzés , hogy nem tud az ember pislogni ?


4. Melyik klinikát ajánlanátok ? A Sasszemnek néztem utána eddig.



2021. júl. 21. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
1.Pont butaság. Ez egy átlagos, műthető dioptria.
2021. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megvakulni nem fogsz, maximum kontaktlencsét nem hordhatsz utána. Ez csak akkor probléma, ha műtét után marad vissza dioptria és újbóli kezeléssel sem tudják leszedni.
2021. júl. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ABORG ***** válasza:
79%

1: -12ig tudnak korrigalni

2: semmi kulonos nem volt, max vigyel napszemcsit a pupilla tagitas miatt

3: pont olyan erzes mint amikor nem pislogsz, lol

4: en budai szemeszeten csinaltattam prk-t 270k a 2 szem osszesen, 3.napon mar siman gepeztem, 7.napon mar 100% volt a latasom 1 honap utan meg 150

tarazz be elotte hal olaj kapszulaval az segit a gyogyulasba meg a szemszarassagon, mukonny nekem nem kellett, jah es egyel sok tojat mutet utan az eleg sokmindent tartalmaz tobbek kozott luteint is.

2021. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
4:Némi segítség a klinika választáshoz: [link]
2021. okt. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!