Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan tudnám megnézetni a...

Hogyan tudnám megnézetni a szemem hogy milyen kontaktlencse kell, hogy ne legyen ilyen gáz a helyzet?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 éve van kontaktlencsém és most érzem azt, hogy erősebbre van szükségem mert romlott a szemem. Viszont ha bemegyek az optikába vizsgálatra akkor rám akarják tukmálni, hogy ott vegyem meg a lencsét miközben internetről fele áron rendelem.
2021. júl. 26. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk menj szemeszetre? Ez nem jutott eszedbe? :D
2021. júl. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahol én lakom ott az optika van vagy az SZTK de az meg fogalmam sincs hogyan működik most. Kell beautaló nem? Beutalóhoz meg háziorvos ami pedig nincs nekem :D
2021. júl. 26. 02:12
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerezz haziorvost, az egyebkent se artana. En ugy tudom, beutalo nem kell, de idopontot kell kerni, hivd fel oket.
2021. júl. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha Magyarországon élsz, akkor nem kell beutaló a szemészetre, csak időpontot kell kérned.
2021. júl. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg ott, a többit rendeld netről.
2021. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nincs háziorvosod?
2021. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utoljára még a gyerekorvosnál voltam de 2 éve betöltöttem a 18-at és azóta nem váltottam.
2021. aug. 6. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát most igazából egyszer ki lehet bírni, nem? Mármint én mindig optikába szoktam menni (szemészetre nem is feltétlenül mennék, szerintem optikában sokkal jobban értenek ehhez) és igen, meg kell venni egy dobozt, amit esetemeben 5000 forinttal drágább mintha netről rendelném, de ez van. Nem egy mindennapi kiadás ez.
2021. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!