Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet hajnalban kettős...

Mitől lehet hajnalban kettős látásom?

Figyelt kérdés

Egy ideje feltűnt, hogy hajnalban vagy kora reggel mikor még sötét van és épp ébredzem, mintha kettős látásom lenne. RÉgebben nem volt ilyen. Minden duplázódik ahogy nézek, ha a kezemet mozgatom olyan mintha többször húznám utána. Bútorok is néha kápráznak. De ez csak hajnalban van, napközben nem. Viszont néha napközben többször van az, hogy erősen kell pislognom mert néha mintha kihagyna a látásom de nem szószerint inkább mintha bele ment volna valami de nem. Szemüveges vagyok de semmi probléma nem volt vele, egy ideje ugyanaz a diptria és nem volt gond (-3,25 -3,50). Régebben nem tűnt fel ez de mostanában egyre feltűnik.

[link]

csak hogy jobban leírjam mit látok hajnal tájt, valahogy így szokott "duplázódni".

Viszont az is feltűnt, hogy mikor este ugye alszok, csukott szemmel a bal sarokban mintha valami fekete beúszna a térbe még akkor is látom ha tiszta fekete van előttem. Amúgy nem látom csak csukott szemmel.

Vannak amúgy ilyen üvegtesti homályok is a szememben de az nem zavart, most viszont több van egy ideje.

Lehet valami probléma van a szememmel? Ha eddig nem volt nagyobb gond, ugye nem lehet megvakulni bármi bajom lenne?



2021. aug. 14. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem állt még be hirtelen a szemed fókusza
2021. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre.
2021. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!