Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencse, mit kell róla...

Kontaklencse, mit kell róla tudni? Nehéz betenni? Fáj mikor elpször teszitek be? És mikor kiveszitek? MIlyen érzés mikor bent van? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem,egyáltalán nem fáj se a kivétel,se a betétel.Sokkal jobb mint a szemüveg szerintem.nagyon kényelmes,egyáltalán nem érzel semmit amikor bent van a szemedben,de tényleg semmit nem érzel,csak azt hogy jól látsz.Persze ezt is kell gyakorolni,elsőre senkinek nem sikerül betenni,kivenni,de pár hét után már nem tart semeddig.Az ára attól függ,hogy milyet veszel.Nekem 1 hónapos lencsém van,tehát 1 hónapig jó,nem lehet benne aludni,ez így 6000 Ft 3 pár lencse.De sok fajta van.Van az alvós,szintén 1 hónapos,az kicsit drágább.De ha először mész,az első havi lencse ingyenes lesz:)

Sok sikert!

2010. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezt havonta megkell venni?EZt nem tudtam, azt hittem olyan, mint a szemüveg,hogy addig hazsnálható, amíg nem kell erősebb/gyengébb. ÓÓh, ez nem jó hír, havi 6000 ft:(

Köszönöm a választ!

2010. aug. 29. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a próbalencsét is megkellett venni...3600 körül volt.És nekem is havi, 3 pár lencse(szóval 3 hónapra) nekem havi 10.000 kb.DE ebben aludni is lehet, meg mindent, csak nem ajánlatos nekem, mivel még 14 vagyok csak.Amúgy nem fáj egyáltalán, az elején én sokat szenvedtem a ki-és be tétellel, de mostmár egész jól megy. (Kb 2 hete van)

Rögtön azután miután betetted, kicsit szúr meg minden, de nekem ez is csak az elején volt. Már nem.Mikor bent van, nem érzem, volt is párszor, hogy azt hittem hogy nincs is bennem és elhagytam vagy mittomén, de akkor rosszul láttam volna. :D És sookkalsokkal jobb mint a szemüveg.Csak tényleg figyelni kell a higiéniájára.

2010. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is 14 vok, gondolkodom rajta, de havonta nem tudnánk kifizetni, meg félek is tőle:)
2010. aug. 30. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
nem 6000 havonta, az első úgy értette, hogy 6000 forint 3 pár lencse, ami 3 hónapig elég, tehát havi 2000 forint, csak kell tisztitó folyadék, ami kb 3 hónapig elég, és műkönny
2010. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat, tényleg, félreolvastam:)
2010. szept. 2. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!