Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire látnak rosszul az...

Mennyire látnak rosszul az Albínó emberek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy elég rossz a látásuk. Azt olvastam, hogy majdnem vakok ezért billeg furcsán a szemük. De ezt,hogy lehet érteni? Esetleg valamilyen színt is tévesztenek vagy nem látnak? Vagy simán csak homályos minden? Én is szemüveges vagyok kicsit homályosan látok nélküle, ők is így látnak csak rosszabbul?

2021. aug. 24. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Itt felsorolja a lehetséges látási zavarokat. Van, akinek csak homályos látása van, másnak “tikkel” a szeme, vagy fényérzékeny.

2021. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh. köszi :)
2021. aug. 27. 15:20
 3/3 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Pont nemrég olvastam róluk. A közlekedésre is lát szinttől a majdnem vakig vannak. Egy 0,5-ős látású albino a közlekedésben is részt vehet de jogositványt nem kaphat. A 0,1-es látású a majdnem vak.
2021. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!