Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki valsag - nem tudok...

Lelki valsag - nem tudok aludni, nem tudok sirni. Ha emberek kozott vagyok, jobban vagyok, de ugy erzem rosszul dontottem. Ugy erzem nagy hulyesegbe kevertem bele magam?! Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Vettem egy autot. A regi 18 eve kiskorom ota a csaladban van. Ugy ereztem tul kell adnom rajta mindenaron, mert kesobb nehezebb lesz. Rengeteg emlek kot hozza. Amiota az uj auto nalam van, nagyon megvisel hogy a regit el kell adni. Mondtak masok hogy tartsam meg, ha kotodom hozza, de ezt luxusnak erzem. Sajnos csaladon belul nem kell a regi autom senkinek. Azon is gondolkodom hogy az ujat kene eladni es a regit felujittatni. A zaklatottsagom egy honapja tart. Szeretnem hozzaerto szakember hozzaszolasat meghallgatni. Esetleg el is mennek pszichologushoz, pszichiaterhez akit ajanlotok. Komolyan segitseget kerek!! Zuhanok lefele a lejton lelkileg. Negativ vagyok, munkahelyen dekoncentralt. Felek hogy nagy baj lesz!

2016. dec. 25. 18:48
 1/3 Manócska1 ***** válasza:
nem tudom merre laksz,de keresd fel a legközelebbi szakembert mielőbb! sok sikert!
2016. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudjuk merre laksz, így nehéz ajánlani. Neten is tudsz keresni valakit a közelben, illetve a háziorvosod is tud ebben segíteni. (Pl. kórházakban ingyenes pszichiáter/pszichológusi segítséget is kaphatsz, vagy magán rendelés esetén fizetős a pszichológus). Nagyon jó, hogy idejében észrevetted, hogy segítségre van szükséged. Minél hamarabb keress valakit! :)
2016. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Komarom-Esztergom megyeben esetleg Budapesten tudnek elmenni dokihoz! Ha tudtok valakit, kooszonom elore is
2016. dec. 25. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!