Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mukorommel kontaktlencse...

Mukorommel kontaktlencse vizsgálat?

Figyelt kérdés
Ma csináltattam műkörmöt, de csak utana jutott eszembe hogy kontaktlencse vizsgálathoz, és betanitashoz nem biztos hogy szerencsés helyzet lesz. Valakinek ezzel van tapasztalata, így be bírják tanítani? Amúgy hétfőn mennék valószínűleg

2021. aug. 27. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

[link]

(nem kell hozzá angolul tudni, elég jól mutatja a lány)


Amúgy ha jól tudnak betanítani, akkor el kéne tudják magyarázni

2021. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem javasolják, sőt van, aki el se vállalja így. Én az nélkül tanultam be, de rá egy hónapra már mentem is csináltatni, mert nem bírtam elviselni, hogy nincs körmöm.

A berakásnál, annyi különbség nálam, hogy a szempilláimat nem felül, hanem oldalról fogom le.

A kiszedésnél pedig nem úgy csinálom, hogy a hüvelyk és muttó ujjammal összecsippenem, hanem a középső ujjammal lehúzom alulról a szememet, a mutató ujjammal lehúzom a kontakt lencsétteljesen le. Van amikor már itt ki esik, ha nem, mert nagyon rá van ragadva, akkor a huvelyk ujjam segítégével kicsippentem, amikor lent van.


És a jobbnál a jobb kezemmel, a balnál a bal kezzemmel kiszedésnél. Berakásnál pedig a jobbon van a lencse, mert jobb kezes vagyok.


Egyébként sokan kérdezik, hogy hogyan tudom ilyen osszú körömmel ezt csinálni (S-M közötti van, de inkább kicsi M). Egyszerűen, ha beletanulsz nem fog nehézséget okzni, csak arra kell figyelni, hogy ne legyen vizes a köröm alatt.

2021. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Marajdunk annyiban, hogy műkörömmel is be lehet rakni, de kezdőként nehezebb úgy. A linkelt videóban a hölgy kifejezetten durván teszi be a lencsét, ne azt vedd alapul.
2021. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!