Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Belement valami a szemembe és...

Belement valami a szemembe és nem tudom kiszedni (?)

Figyelt kérdés
Nem látszik semmi, hiába pislogok vízalatt, akkor sem jön ki, ha fekve vizet csepegtetek rá akkor se történik semmi. Menjek most orvoshoz, vagy valahogy aludjak el és ha reggelig nem jön ki, akkor menjek csak?
2021. aug. 29. 01:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a pupillámba ment, mert valahol ott érzem a fájdalmat. Ha balra nézek akkor nem fáj, csak ha középre és ha jobbra.
2021. aug. 29. 01:29
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szemhélyamban van. Most felemeltem és egy nagy piros bedagadt valami van a szemhélyam belsejében
2021. aug. 29. 01:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég durvának tűnik, inkább megyek orvoshoz
2021. aug. 29. 01:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Az szerintem árpa lesz. Ne próbáld kinyomni, általában magától elmúlik. Van rá szemkenőcs meg szemcsepp. De ha nem múlik pár napon belül menj el szemészhez.
2021. aug. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De éreztem, hogy valami belement a szemembe. Utána kezdett el szúrni.
2021. aug. 29. 02:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, belefúródott a szemhéj belsejébe. Kérj meg valakit, hogy nézze meg. Ha nem találjátok meg, akkor doki.
2021. aug. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül az orvos kiszedte este a szemhéjamból, mert otthon 1 óra próbálkozás után feladtuk, mert nagyon nehezen elérhető helyen volt a szemhéjam belsejében.
2021. aug. 29. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!