Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha egy srácnak suliban eltörik...

Ha egy srácnak suliban eltörik a szemüvege, akkor azt szégyelli lányok előtt?

Figyelt kérdés

Nálunk egyik srácnak eltört tesin még pénteken.

Elég nagyszájú, dől belőle mindig a szöveg, de utána nagyon csendes lett, aznap szinte meg sem szólalt már.

Gyorsan eltette a táskájába és hallgatag lett.

Előttünk szégyellte, vagy miért?



2021. okt. 3. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az volt, hogy a szemüveg elég drága és inkább a szülei reakciójától félt, stb..
2021. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg inkább a szülei reakciójától félt, gondolom nem olcsó szemüveg volt. Sz@r kedve lett egyszerűen.
2021. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk inkább semmit nem látott szemüveg nélkül. Te ha neked elveszne egy fontos személyes tárgyad, amit nehéz pótolni és még esetleg drága is, röhincsélnél? Hogy jut eszedbe ilyen, hogy a csajok előtt szégyelli? Mi szégyellnivaló van ezen? Ez nem szégyen, hanem kellemetlen.
2021. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi szégyellnivaló van ezen?

Szégyellje magát a szemüveg.

2021. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na az eléggé be tudott tenni az ember hangulatának, ha váratlanul eltört a szemcsi.

Nem az érdekelt, hogy konkrétan lányok mit szólnak hozzá, hanem úgymond az volt zavaró/ciki, hogy akkor kiderült hogy látok nélküle.

Jobban figyeltek, meg kérdezték is, hogy hol van.

Nekem erősebb volt már akkor is, tehát nagyon rossz volt nélküle lenni, de főleg, ha hétvégére törik el, az mégrosszabb.

2021. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hétfőtől egy régit hord, ennél oldalt van berepedve a lencse.

De látszódik, hogy ezzel nem látja jól a táblát, mert hunyorogva nézi.

Most annyira nincs is a középpontban, sokkal szótlanabb, mint szokott lenni.

2021. okt. 6. 08:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rosszkedvű, ha nem lát, törött a szemüvege és esetleg nincs pénzük újra.
2021. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Amikor nekem eltört, az új expresszbe lett csináltatva, az 2 nap múlva megvolt, igaz egy egyszerűbb lett akkor gyorsan.

De mondjuk én nem mentem addig suliba.

:)

De volt mikor csak a szára törött le, akkor azt hordtam úgy tovább, csak figyelni kellett, ne essen le.

2021. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ő azt csinálja, hogy órára egy törött üvegűt vesz fel most, de nem lát vele jól.

Szünetbe, meg utcára egy olyan régit, ami nem annyira roncs még, de látszódik, hogy az sem jó, vagy lehet még rosszabb, csak kinézetre megy el.

De amit hordott és teljesen eltört, azt nem láttam azóta sem.

2021. okt. 8. 16:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, hogy rögtön az első napon tört el az új.

Otthon el sem mertem eleinte mondani, azt mondtam amiatt hordom a régit, mert nem szoktam még meg az újat.

Aztán persze csak kiderült, de 3 hónapig a régit kellett használnom, mert nem lett rögtön csináltatva másik. Pénz miatt is, meg hogy szokjam meg, hogy jobban vigyázok rá.

2021. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!