Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol lehet lézeres szemműtétet...

Hol lehet lézeres szemműtétet csináltatni?

Figyelt kérdés

A budapesti Sasszemklinikáról tudok, de nem bánná

m, ha lehetne valamilyen közelebbi helyen is, mert nehéz megoldanom az utazást, mivel nagyon messze van plusz eléggé költséges is bár a műtét is elléggé, de úgy gondolom megérné, ha működik a dolog.



2021. nov. 5. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugy gondolod?


Es mondjuk a google mond valamit? Be tudod irni hogy "lezeres szemmutet", meg utana a lakohelyedet vagy legalabb a megyeszekhelyet, ha mar elolunk ilyen bolcsen elhallgattad?

2021. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
+1 google
2021. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Es mi honnan tudjuk, hogy neked mi van kozelebb, ha csak annyit irsz, hogy Budapest messze van? Komolyan, ez milyen kerdes? 🤣

Egyebkent varostol fuggetlenul is draga lesz.

2021. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Google-t használd gyk helyett

ಠ_ಠ

2021. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Legyen rá fél milliód és mindkét szemed megcsinálják itt a messzi fővárosban.
2021. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Rá kerestem már mielőtt kiírtam a kérdést, de csak azt az egyet hozta ki, minden oldalon, nem vagyok hülye, annyi eszem van, hogy rákeresek.


Kedves negyedik válaszoló, attól, hogy nem írtam meg, hogy hol lakom attól még ha valaki tud kórházat ahol lehetőség van erre a kezelésre még megtudja írni, ha van olyan kedves és nem azon van kiakadva, hogy úristen nem írta ki, hogy hol lakik

2021. nov. 6. 06:50
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak, ő a kérdésemre válaszolt nem úgy mint egyesek, jó tanács: ha egy kérdésre nem tudod a választ és nem tudsz segíteni semmivel sem akkor inkább ne írj.


Elvileg ez az oldal arra van, hogy

az emberek válaszoljanak,olyan kérdésekre amire a kérdezők nem tudják a választ, ezzel segíve őket. Nem arra, hogy hogyan tudják a másikat kritizálni. A legtöbb ember pl. Én biztos, hogy nem egyből írja ki ide a kérdéseit, hanem előszőr utánna jár és ha nem kap választ ez az oldal jó arra, hogy ha esetleg valaki tud akkor segít.

2021. nov. 6. 07:05
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Azt az egyet hozta ki? Kerdezo, vagy ennyire nem tudod hasznalni a keresot vagy ra se kerestel es kamuzol.


Ha ennyi se megy, akkor kerlek ne akard mar megmondani, hogy ki valaszolhat a kerdesedre es mit :)

Foleg ugy, hogy abszolut semmi ertelme nem volt, hiszen meg csak egy megyet se adtal meg, hogy hol lenne neked jo.

2021. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Rá kerestem és ahány oldalra rámentem ott azt ajánlották és arról találtam több infót, mivel az van annyit reklámozva, ezen kívűl még egyet hozott ki a facebook reklámban, de nem néztem utánna, mert az is a fővárosban van, miután írtam még jobban utána néztem és láttam, hogy ott több helyen is lenne lehetőségem erre a kezelésre.


Ha annyira tudni akarod Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében lakok és nem csak a megyében lenne jó

( valamelyik közelebbi megyében jó lenne) de Budapest azért egy kicsit hosszabb utazás lenne és mivel többször kéne visszamenni, így rossz lenne annyiszor olyan sokat utazni.


Igazából nem csak a hely megadásával lehetett volna válaszolni, ha valaki tud kórházat ahol megcsinálják megírja és én el tudom dönteni, hogy meg tudom e oldani az utazást vagy sem, de sok olyan ember van akiknek mindegy csak fenn tudjanak akadni valamin és másokat tudjanak ezzel leszólni. Mind ezt természetesen csak azért mert unatkoznak. Tisztelet a kivételnek.


Továbbá véleményem szerint az az alap, hogy ha tudok válaszolni és ezzel segítek is a kérdezőnek válaszolok, de ha nem tudok neki segíteni ill. nem akarok akkor nem írok és kész ez a normális szerintem.


És nem azzal volt a bajom, hogy bár választ adni nem tudsz írsz, hanem az, hogy oké elismerem kihagytam egy információt amit nem kellett volna, de ha baja van valakinek a kiírással nem az az első, hogy lekicsinylő kommenteket fűzűnk hozzá, hanem pl. Egy ilyesmi: sokat segítene a válaszadásban, ha ezt az infót is elmondanád vagy ha kiírnád ezt és ezt jobb lenne mivel így nem lehet válaszolni...


A másik meg az, hogy ez az én kérdésem és annyi közöm igen is van hozzá, hogy akarok e olyan válaszokat amik semmit sem segítenek és csak engem kritizálnak benne vagy sem.


Nem ismersz és olyan embernek álítasz be amilyen nem vagyok és olyan hiányosságokat aggatsz rám amik egyáltalán nem igazak rám.



Ha te úgy gondolod, hogy olyan okos vagy, hogy megismerés, látás nélkül tudod, hogy egy ember mennyire okos vagy hogy mire képes és mire nem, akkor el kell szomorítsalak, mert ez nem megy neked :(

2021. nov. 9. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!