Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol lehet lézeres szemműtétet...

Hol lehet lézeres szemműtétet csináltatni?

Figyelt kérdés

A budapesti Sasszemklinikáról tudok, de nem bánná

m, ha lehetne valamilyen közelebbi helyen is, mert nehéz megoldanom az utazást, mivel nagyon messze van plusz eléggé költséges is bár a műtét is elléggé, de úgy gondolom megérné, ha működik a dolog.



2021. nov. 5. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Neked se a szemeddel van a legnagyobb baj.
2021. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mi olyan nehéz azon, hogy ha tudok válaszolok egy kérdésre, arról nem tehetek, hogy egyesek egyből lenéznek másokat egy apró hiba miatt. Eléggé unalmas élete lehet annak aki ezzel tölti az idejét és ebben leli örömét.
2021. nov. 9. 22:27
 13/20 A kérdező kommentje:

Arról nem beszelve, hogy tudatlanul olyat írsz hogy " neked se a szemeddel van a legnagyobb baj"


Nem tudod, hogy mit tudok és mit nem, nem tudod, hogy m3nnyi eszem van, nem tudod, hogy milyen ember vagyok és még sorolhatnám.


Nem lepődnek meg azon sem hogy ha olyan valaki volnál aki nálam ikolázatlanabb és tudatlanabb.

2021. nov. 9. 22:33
 14/20 A kérdező kommentje:
Az emberek már csak ilyenek, itélkeznek és lenéznek másokat anélkül, hogy tudnának róla bármit is és bár van kivétel legtöbbször az ilyen emberek olyanok akiknek csak a szájuk nagy de felmutatni nem tudnak semmit sem és a lenézettől egy fokkal sem jobbak vagy még rosszabbak is.
2021. nov. 9. 22:37
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Ideje bevenni egy nyugtatót akkor.
2021. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is normálisan válaszoltam ... vegyél be egy xanaxot.
2021. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy tisztelet a kivételnek nem mindenkire értettem ezeket, nyílván nem az olyan válaszolókra értettem akIK normálisan írtak,innentől mindenki maga dönti el, hogy magára veszi e vagy sem.
2021. nov. 10. 15:16
 18/20 A kérdező kommentje:

Az olyan megjegyzésekkel van bajom, mint pl.a 15. Válasz vagy a 11., 9.


" ennyi sem megy, neked se a szemeddel van a legnagyobb baj, ideje bevenni egy nyugtatót stb "

2021. nov. 10. 15:24
 19/20 A kérdező kommentje:
És amúgy is normálisan írtam amíg nem kaptam ilyes fajta válaszokat, nem írtam semmilyen rosszindulatú dolgot, csak kértem, hogy ha lehet az ilyesmit mellőzzük, mert nem ilyen rossz szándékú válaszokat akarok, hanem segítséget, de úgy látom már innen nem kapom meg szóval mindegy.
2021. nov. 10. 15:29
 20/20 anonim válasza:
na és melyik helyen műtenek legközelebb sz-sz-b megyéhez, sikerült megtudni? nekem is aktuális lehet a kérdés.
2022. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!