Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges lettem, tegnap...

Szemüveges lettem, tegnap készült el a szemüveg! SPH -1.50 CYL +0,75 SPH -0,75 CYL +0,50 Szédülni nem szédülök benne,viszont mikor felrakom a szemüveget,elkezd fájni a szemem! Ez normális jelenség? Menjek vissza az optikába?

Figyelt kérdés

#szemüveg #fájdalom #Szem fájas
2021. dec. 1. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj pár napot, az elején előfordulhat, míg megszokod. Ez nem egy erős szemüveg. Ha később sem jó és fáj a fejed, akkor menj vissza, ilyenkor ingyen újra megcsinálják a vizsgálatot és ha mégis más dioptria kell, cserélik a szemüveget.
2021. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cilindert szokni kell, de ha nem múlik el maximum néhány nap alatt, menj vissza.
2021. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cilinder miatt van, nekem se vált be, kiszedettem belőle és "sima" mínuszos dioptriát kaptam, erősebbet. 2 éve perfect
2021. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 szabad kérdezni, milyen és hány dioptriás volt a szemüveged? Én ís most kaptam mínuszos lencséket cilinderrel. Elég fura volt a próbakeretben járkálni, viszont legalább élesen láttam. Érdekesség az, hogy korábbi szemvizsgálaton +-os dioptriát állapítottak meg, pedig mondtam ott is, hogy közelre látok jól, távolra kb 20-30 méter, és már csak elmosódott alakokat látok. A szememet állandóan erőltetem kellett, hogy tiszta képet lássak.
2021. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!