Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pár napja furán látok, fáj a...

Pár napja furán látok, fáj a szemem, szédülök. Kérjek beutalót szemészetre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Ez barátom agyrázkódás lesz!!Ilyenkor menny el orvoshoz egy ilyen nem olyan kínos sőt egyátalán nem az!!
2010. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
lehet csak annyira bebasztál h elfelejtetted h berugtál
2010. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Menj el a sürgöségire a szemészeten több hónapot kell várni. Az is lehet hogy nem a szemeddel van baj.
2010. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A szemészetre nem kell beutaló.
2010. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

köszi szépen...nézd,mindenki magából indul ki...miért i feljtettel volna el,hogy bebasztam? egyébként nem iszom,agyrázkódásom sem lehet,mert nem történt velem semmi:)

azt hittem,hogy kell beutaló...köszi szépen a segítséget!

2010. szept. 6. 21:06
 6/22 anonim válasza:
Sajnos ez a jelenség nem mindig a szem problámájára utal. Lehet vérnomás és cukorbetegségre utaló jel is.
2010. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy keveset ittál. (Nem alkohol!) Hogyha az átlagnál kevesebbet iszol, fájhat a fejed is, és szédülhetsz is. Nem lehet, hogy "csak" ez a baj?
2010. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ezeket a tüneteket elmondtam a dokinak,meg még kérdezgetett,és Betaloc-ot kaptam,meg mMgneB6-ot:(27 évesen...
2010. szept. 9. 09:35
 9/22 anonim ***** válasza:

Gratulálok az orvosodhoz.

A Betalock bétablokkoló, amit általában több vizsgálat is megelőz. (EKG, terheléses EKG, szívultrahang, 24 órás ABPM) És csak utána állítgatja kardiológus.


Ja és mellesleg a betalock libidócsökkentő hatású...

2010. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
még más panaszaim i voltak,és kérdezett ő is,és ezt írta fel...most hogy vonjam kétségbe az ő szakértelmét...azt mondta,hogy szedjem10-14 napig,ha jobban vagyok,akor renden,ha nem menjek vissza...ő azt mondta ez vegetatív idegrendszeri probléma....
2010. szept. 9. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!