Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérjek beutalót szemészetre?

Kérjek beutalót szemészetre?

Figyelt kérdés

3 napja azt vettem észre 21 hós fiamon hogy ha huzamosabb ideig néz engem vagy tv-t akkor nagyon sokat pislog.Nem hunyorít csak mégisolyan furcsa mintha nem látna jól.Jövő héten megyünk a gyerekorvoshoz.Szerintetek indokolt lenne beutaót kérnek gyerekszemészetre?

HOgy csinálják ilyen piciknek a vizsgálatot??


2011. márc. 10. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért de én meg a fáradságtól nem látok már:(
2011. márc. 10. 22:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen nézesd meg.

Mi 15 hós korától járunk szemészetre.

Nekünk volt,hogy lefogták és ugy nézték réslámpával,vagy elterelték a figyelmét az ott lévő játékokkal és addig a szemész belevilágított.Szóval ahány kórház annyi szokás.

2011. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet ijesztően hangzik a lefogás,de ne aggódj értik a dolgukat,én sem örültem de a lényeg hogy ne legyen baja a szemének.
2011. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg, abból baj nem lehet! Beutaló nem kell a szemészetre, csak mész rendelési időben, és bejelentkeztek. (Heim Pálban így volt legalábbis...)
2011. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Tömő utcai gyerekszemészetre sem kell beutaló. Ott nem fogták le a fiamat. Voltunk 7 és 14 hónapos korában is. Vmi szerkezettel megnézték, hogy van-e dioptriakülönbség, meg bele is világított Neki, meg lencsékkel is nézték. És legutóbb egy kis lapocskát tartott elé a dokinő, amin 3D képek voltak, és kérte, hogy mutassa meg pl. az autót.
2011. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok!

GYőriek vagyunk.Akkor jövő héten csütörtökön megkérdezem a dokinőnket aztán elmegyünk szemészetre.

Remélem nem kell szemüveg:(:(:(

2011. márc. 11. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!