Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegkeret eltört és újat...

Szemüvegkeret eltört és újat kell csináltatni. A régi szemüvegem nagyon karcos és az gyengébb dioptria, érdemes addig hordani míg nem készül el a szemüveg? Mennyit romolhat vissza ? Vagy inkább addig szemüveg nélkül legyek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobban látsz vele mint nélküle? Akkor hordjad.
2021. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nem látok vele jobban a réginél mert már egy éve nem hordtam és gyengébb dioptria és eléggé karcos is.
2021. dec. 23. 20:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyit romolhat a szemem szemüveg nélkül 3 hét alatt?
2021. dec. 23. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem vagyok szakember, de szerintem nem romolhat. A szemüveg nem gyógyszer, nem javul tőle a szemed vagy romlik nélküle. Csak látsz rendesen. Hordhatod a régit, gondolom még mindig jobb mint a semmi. Én is felveszem a régebbieket ha olyasmit csinálok ahol sérülhet, mert drága az új.
2021. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva, a semmi nélkül még mindig jobb egy régi, karcos is.

De ezt amúgy meg neked kell érezned.

Nem fog romlani a szemed egyik esetben sem.

2021. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!