Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van itt olyan,aki így lett...

Van itt olyan,aki így lett szemüveges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. Julius óta homályosan látok. Ami tőlem 1,5-2 méterre van már nem látom tisztán. Villamoson pl. a táblát ami fent kiírja a megállóhelyeket nem látom,autók rendszámát se stb.. házirovosom szemcseppet írt ki,és hogy telefonozzak kevesebbet biztos az a baj,meg szemtornát ajanlott.

Ezeket betartottam,de sajnos nem javult. Jovoheten megyek a szemészetre.

Az a kérdésem,aki szemüveges lett, más is ilyen ugymond hirtelen vette észre hogy rossz lett a látása? Vagy lehet valami komolyabb bajom van? Köszönöm szépen!


2022. jan. 3. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. Mondjuk nem értem miért a háziorvosok mentél, miért nem azonnal a szemészetre
2022. jan. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért mert nem rendelt a szemész akkor amikor előjött ez a probléma,és mivel van alap betegségem azt hittem az okozhatja. De ez már ki lett zárva,mert először ezen az úton indultam el. Így csak az idő telt ugye,de lényegtelen most már.
2022. jan. 3. 07:46
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyen nálam is, bár nekem is valószínűleg a sok teló, monitor miatt van.
2022. jan. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,és te kaptál szemüveget?
2022. jan. 3. 09:37
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, irattam fel, de én szemészeten voltam.
2022. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia. 7.-ben lettem szemüveges, valószínűleg a telefon, tv és egyéb képernyők miatt. Az iskolai védőnői vizsgálaton derült ki, amikor nem tudtam elolvasni a betűket a táblán. Onnan elküldtek a szemészetre és megcsináltattam a szemüvegem. Azóta is hordom.

17L

2022. jan. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A monitor miatt nem romlik a latasod. Rengeteg ember van aki napi 8 orat ul a gep elott munkaja miatt es utana meg telefonozik es a szabadidejeben is szamitogepezik, megsem kell neki szemuveg.
2022. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6-os vagyok. A képernyők kék fényt bocsátanak ki, így szerintem elképzelhető, hogy romlik tőle a látás. Ezért találták ki már az ún. olvasó módot, aminek a bekapcsolásával nem bocsát ki annyi kék fényt a képernyő.
2022. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!