Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Volt kancsalság ellenes...

Volt kancsalság ellenes műtétem (befelé kancsalítottam), erre a cilinderes kontaktlencse az ellenkező irányba kifele húzza a műtött szemem?

Figyelt kérdés
És azt vettem észre minél erősebb lencsét írnak fel a műtött befele kancsalitó szememre annál jobban kifele kancsalítok ha beteszem a lencsét. Azt mondják sikertelen volt a műtétem, de szemüvegben és szemüveg nélkül SOHA nem áll kifele, inkább kicsit befele ha elfárad.

2022. jan. 28. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Igaz engem nem mutottek kancsalsaggal, de szemesznel ha erzed hogy huzza a szemed akkor valoszinu tul eros lehet a dioptria, vagyis nekem legutobb ezt mondta a szemeszem amikor mondtam neki hogy huzza a szememet.
2022. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!