Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hová tünhetett a lencse,...

Hová tünhetett a lencse, bemehetett a szemem alá, vagy kiesett?

Figyelt kérdés

Ma betettem a jobb oldali lencsémet ( nem volt régi ).


Keveset aludtam. Ha keveset alszom, mindig szúr mikor berakom.


Nem tudom hogyan, de vagy kieshetett, vagy becsászhatott a szemem alá a lencse, mert mikor beraktam a bal oldalit, a jobb oldali már sehol nem volt.


Becsúszhatott a szemem alá, szemhéj mögé? Nincs idegentest érzetem, nem szúr, nem is bök a szemem.


Gondoltam arra, hogy kiesett, de hiába néztem a mosdót, a földet, a pulcsim , a saját ruhám, nem találtam.


Szerintetek bent lehet úgy az ember szemhéja mögött, hogy nem szúr, bök vagy viszket?


Eléggé sűrű a holnapom, nem biztos hogy el tudok menni optikába megnézetni, meg az se biztos hogy bârmelyik optikában meg tudják vizsgálni. Szerintetek?


28 éves vagyok, 16 éves korom óta használok lencsét.

2 lencsét tuti nem raktam egymásra a bal szemembe, azt direkt megnéztem.


2022. febr. 13. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Be tud csúszni felülre, de azt te is észre fogod venni, nem kell hozzá optikus.
2022. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem meglesz. Sok sikert kívánok Neked.
2022. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy lehet észrevenni, ha felülre becsúszott? Megnèztem, felhúztam a szemhèjam, de semmi... :(
2022. febr. 13. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szúr, akkor tuti nincs bent.

Olyan már velem is volt, hogy azt hittem betettem, de leesett az ujjamról egy pillanattal előtte, és elnyelte a föld.

Bemenni nem tud a szemgolyód mögé. Forgasd a szemed, masszírozd a szemhéjad. Ha nem szúr semmilyen mozdulatra, akkor 1000% hogy nincs bent.

2022. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! ❤
2022. febr. 14. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!