Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mostanaban nagyon szaraz a...

Mostanaban nagyon szaraz a szemem es faj, nehezen kmtudom kipihentetni, miert lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a tavaszi faradtsag miatt van? Sokat alszom az utobbi par napban de igy is faradt es punnyadt vagyok, a szemem pedig allandoan faradt
2022. márc. 15. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gépezel, telefonozol sokat? Nem szedsz allergia gyógyszert? Sokat vagy mostanában napon, télen pedig begubóztál? Nem romlott a szemed?

Egészen egyszerű dolgokra gondolj elsősorban. Én egy sima szemszárazság elleni cseppet vennél elsősorban és elmennék egy látásvizsgálatra is szemüvegboltba, mert ott hamarabb van időpont.

2022. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A latasom rendben van, szorongasoldot szedek, kb 2-3 honapja, esetleg az bezavarhat meg. Utobbi 3-4 napban nem sokat teloztan, meg tv-t is keveset neztem, telen valoban sokat voltam a lakasban, mostanaban meg voltam kint a napon, lehet hogy az erosodo feny okozhatja esetleg (legalabbis az elmult par napban naposabbak voltak a nappalok)
2022. márc. 15. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet allergia is, illetve ha az ember monitort bámul, akkor kevesebbet pislog, jobban szárad a szeme. Gyógyszertárban lehet kapni műkönnyet, vegyél egyet, csöpögtesd kicsit.
2022. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!