Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik a tartósabb ? A műanyag...

Melyik a tartósabb ? A műanyag szemüvegkeret vagy a fém szemüvegkeret?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Minőségtől függ. Egy jó minőségű fém tartósabb, mint egy silány műanyag. De egy jó minőségű műanyag tartósabb, mint egy silány fém.
2022. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tegnap óta a válaszokat várom mert csináltatni szeretnék egy új szemüveget. Elgondolkoztam ,hogy melyik legyen . Ez a baj,hogy nem tudom megmondani,hogy melyik tartós és melyik nem. Ránézek megmondják az árát és ennyi. Akkor lehet csak annyi a helyzet,hogy minnél drágább annál tartósabb? Egyszer a fém szemüvegkeret is tönkre megy még ha vigyázol is rá nem? Nekem ez lenne az első szemüvegem.
2022. márc. 26. 06:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ha valami drága, attól nem biztos, hogy jó minőségű. Ha nagyon olcsó, akkor biztos rossz minőségű. Kérd az eladó segítségét.
2022. márc. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Az én olvasószemüvegemre 5 perc után ültem rá, hogy készen volt. Nem tartott sokáig, bármilyen is volt a minösége..... :-(
2022. márc. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes drágát venni. Olyat vegyél, ami tetszik, és magadon is tetszik, és elég nagy a látótere.
2022. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy ez lesz az elsö szemüveged. Olvani, vagy mindíg hordani fogod ? A legfontosabb, hogy ne idegenkedj majd töle. Prób´ljd föl. hogy ézed magadat. ´és akkor nemaz ára, minösége, hanem a praktikussága fogja eldöntn hogy milyet veszel. A legfontosabb, hogy jól érezd magadon majd.
2022. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számítógép elé szerettem volna sima monitorvédő szemüveget. A legolcsóbb műanyag keretet választottam.Ebben rúgó sincs, totál egyszerű.Több szemüvegem volt már, de ez a legszuperebb, nagyon kényelmes. Nem törvényszerűen a drága a jobb, ahogy ennek az ellenkezője sem igaz.
2022. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben senki az ´g egy adt világon nem fog téged néznia szemüvegeddel. ök mindegy, hogy milyen lesz, de a lagfontosabb, hogy ne zavarjon.
2022. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van tartós mindkettőből. Néz meg sokat, több helyen, és egy idő után lesz egy benyomásod róla, hogy ez szebb kivitelű, jobb minőségű. Ráülés ellen lehet szemüvegtokot venni, ha nem vagy lusta ki-be pakolni.
2022. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!