Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit gondoltok? Miért szédülök...

Mit gondoltok? Miért szédülök és káprázik a szemem, ha kintről, napsütéses helyről, be megyek egy házba, ahol sötétebb van?

Figyelt kérdés

Ma is ez történt, káprázni kezdett a szemem, szemcsésen láttam, és elkezdtem szédülni, meg olyan furcsa fejfájásszerűség lett, és még olyan nagyon erős fáradság érzet is rám jött, olyan mintha mondjuk futottam volna és jól kifáradtam volna. Ez a zavart látás, olyan 20-30 mp-ig tartott, a fejfájás szerű szédülés meg fáradtság érzet, meg olyan 3-4 percig.


(Ettem, ittam előtte, szemvizsgálaton nem rég voltam, de nem ez miatt, 25 éves ffi)



2022. ápr. 4. 20:24
 1/1 nem_tutyimutyi válasza:

Üdv!


Engem is érdekelne a válasz, mert én egy ilyen után pánikrohamot is kaptam, mert nem tudtam mitől van...

2022. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!