Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mostani napsütéses időben...

A mostani napsütéses időben rózsaszín kabátban menni szerintetek milyen lenne?

Figyelt kérdés
13.00 ra megyek dolgozni, 21.00 után megyek haza. 25 perc a séta, és kb [link] ilyen a kabát. Gondoltam, most már vidámabb színt veszek fel. 25/l

2022. márc. 25. 10:48
1 2
 1/12 Metionin ***** válasza:
100%
Én egy ekkora kabátban már meggyulladnék, főleg sétálva de a te dolgod. A színhez nem tudok hozzászólni, az mióta évszakfüggő? Miért ne lehetne színes cuccokat hordani télen is? Én meg a fordítottja vagyok, állandóan feketét hordok, és nyáron szintén megkérdezik, hogy miért nem veszek fel színeset, de hát attól még nem fognak tetszeni a színesek, hogy 5 fok helyett 25 van. Ugyanígy nem vágom, hogy aki a színeset szereti, miért kényszeríti magát feketébe meg szürkébe, csak mert ősz/tél van.
2022. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez téli kabát. Már reggel is nagyon melegem lett volna benne, pedig fázós vagyok.

Egy vékony tavaszi kabát volt rajtam, azt is kigomboltam. És hazafelé fel se húzom.

A színe egyébként jó :D De baromi vastag.

2022. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Jo szine van. De en ilyenkor mar poloban jarok, az erkelyre ujjatlanban es rovidnadragban ulok ki. Ha este vegzek, maximum egy pulovert veszek fel mar csak.
2022. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez most meleg lesz mar, de te tudod mennyire vagy fazos, en tegnap is lattam telikabatban menni egy lanyt. A szine egyebkent nagyon szep, en farmerkabatban tudnam ezt elkepzelni meleg tavaszra.
2022. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Én nagyon fázós vagyok, de ebben már én is fődögélnék mostanában.
2022. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is fázós vagyok, de az előbb voltam kint, csak 10 percet sétáltam, de útközben le kellett vennem a kabátom, mert melegem volt benne. És az nem is volt ennyire vastag. Valamit azért vigyél, mert estefelé már nem lesz ilyen jó idő, de ez szerintem túlzás, ez télikabát. Átmeneti nincs?
2022. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fázós vagyok, de a héten az ennél vékonyabb kabátban is majdnem meggyulladtam.

A színe jó amúgy.

2022. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A színe tetszik, viszont ez téli kabát, nem tavaszra való. Még este 9-kor se lesz 7-10 foknál hűvösebb.
2022. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó a színe, de én pólóban vagyok és térdig erő leggingsben. Meleg van.
2022. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én már simán rövidujjú felsőben is elvagyok, max. reggel vékony ballonkabát.

Ha te ebben érzed jól magad, akkor persze te dolgod.

Amúgy tényleg vidám szín, a színe valóban tavaszias

2022. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!