Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon sokszor fáj a fejem és...

Nagyon sokszor fáj a fejem és ma már délután bevettem gyógyszert és még mindig fáj és van úgy hogy egy héten 2 -szer kell vennem gyógyszert fejfájás miatt. Olvastam hogy a szemtől is fájhat de latasom pedig tökéletes. Vki van így még rajtam kívül?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Kevés folyadékot iszol. Megvan a 2,5 liter naponta?
2022. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szemtől fájhat. Rengetegen vannak így. Fejfájás ambulanciát keress fel további kivizsgálásra.
2022. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom mi volt ma, de az egédz családunknak fájt a feje. Akikkel találkoztunk is erre panaszkodtak.

Pedig front sem volt. Én egy algopirint es egy cataflamot vettem be, de most sem százasa fejem.

2022. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Látáson kívül folyadékhiány, frontérzékenység, migrén, vagy akár a túl ritkán szellőztetett szoba is okozhatja.
2022. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Attila1976 ***** válasza:
100%
Vérnyomást is ajánlatott mérni ilyenkor. Nem ártana.
2022. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!