Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap este össze kaptunk a...

Tegnap este össze kaptunk a barátnőmmel, és több gyógyszert vettem be a kelleténél, (pánikbetegség elleni gyógyszert), és most iszonyatosan fáj a fejem, és úgy érzem mint ha a szememet ujjal nyomnák befelé nagyon erősen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg is vagyok fázva és ha tüsszentek egyet, majd szét szakad a fejem :(

2012. dec. 11. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
de pontosan milyen gyógyszert vettél be és mennyit? ????
2012. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

figyelj, azért nemjáték ez, mert ezek lehetnek amolyan kezdő tünetek, aztán addig kéne vmit csinálni, amíg nem veszted el az eszméleted,mert utána annyi ... :(

ha nagyon gáz amit bevettél, akkor meg azonnal mentőt hívni, a legtöbbre van ellenszer a rohamkocsikban!!

2012. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

válaszolj !!!!!!!!!

vagy máris annyi? remélem, nem ....

2012. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5szem medazepamot és a fejfájás nem múlik el
2012. dec. 11. 11:48
 5/8 A kérdező kommentje:
a szemnyomásos érzés viszont már elmúlt szerintem nem lesz baj. szerintem túl vagyok rajta. máskor jobban átgondolom hogy egy r**anc miatt érdemes e ilyet csinálni köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 11. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:

jó de melyik medazepam? hány mg?

a medazepam különösen hajlamos ám öntudatlan állapotba juttatni, na meg különösen szereti a légzést leállítani !!!

szóval azzal csak óvatosan!

akkor már túl vagy rajta, az én véleményem szerint az károsítani nem tud semmit, ha sikerült kiheverned, de egyébként tényleg nem ér annyit senki ...

2012. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de a medazepamot pánikbetegségre szeded ????

hát nekem ez meredek :(

2012. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, medazepam este, 10 mg-os. és reggel citalopram orion 20 mg-os. és volt még Rivotril de azzal már leálltam.
2012. dec. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!