Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rövidlátók, nektek milyen...

Rövidlátók, nektek milyen típusú szemüvegkeret és lencsevékonyítás vált be?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy dioptriától is függ. Az enyémnél mi lenne célszerű -3,75 és -3,00-as.

2022. máj. 19. 16:45
 1/1 Anna0806 válasza:
Részben vagyok csak rövidlátó. Én távolra sem látok az optikus vizsgálat alapján. A leírtak alapján nekem multifokális van tekintve, hogy nincs ketté osztva a lencsém. Viszont mivel nekem ez az első szemüvegem és mind a négy dioptria 0 egésszel kezdődik így ez szerintem még gyenge. Nekem egy fekete, vastag műanyag keretes van viszonylag vékony lencsevastagsággal. Ez vált be. Ha gondolod nézd meg te is. De szerintem az orvos vagy optikus tudni fogja milyen lencsére van szükséged. A keret meg rajtad múlik. Egyébként 19 éves vagyok csak ha fura lenne, hogy ennyire Sz*R a szemem.
2022. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!