Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bakteriális kötőhártyagyulladá...

Bakteriális kötőhártyagyulladásra van bármi ami használ?

Figyelt kérdés
2 éve járok szemészetre. Tobrextől csak jobban bepirosodik.

2022. máj. 27. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú időre írta fel?

Csak amiatt kérdezem, mert most nekem is ugyan ez a sz*r bajom...

Nekem 2 héten át kell csepegtetni. :(

Most tartok az ötödik napnál, és egy kicsit félek is. A csepp nem tudom használ-e, ma reggel is vörösek voltak a szemeim...

2022. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nekem addig kellett volna használnom míg el nem fogy.

4. Napra lett teljesen vörös.

Azt mondta a doktornő,hogy erős szárító hatása van. Sztem ne használd tovább allergiás reakciód lett neked is.

2022. jún. 28. 17:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy allergiás reakció lenne, mert miután cseppentettem újra elmúlt. Ez reggel volt, ébredés után. Ugyan így jártam múlthéten pénteken is. A cseppet már korábban felírták, de csak pénteken kezdtem el cseppenteni, miután begyulladt és elmentem vele az ügyeletre. Akkor is ugyan így lement a gyulladás néhány óra alatt szépen, miután becseppentettem. Ha allergia lenne, az ellenkezőjének kellett volna szerintem történnie. Úgyhogy ez nem hiszem, hogy allergia, inkább arról van szó, hogy még nem múlt el teljesen a gyulladás. Ha majd cseppentés után bevörösödik, esetleg tartósan marad a vörösség egy reggeli ébredés után, akkor megyek az ügyeletre... Addig nem akarok, mert így is múlthéten pénteken voltam és nem akarok ilyen apróságokkal folyton oda rohangálni (hogy most akkor ez allergia, vagy sem).


Van időpontom már, amikor megyek vissza ellenőrizni, hogy minden rendben van-e. Remélem minden jó lesz addig.


Egyébként hogy múlt el? Kiírtad gyakorira, hogy kötőhártya gyulladásod van és utána a két éven át folyamatosan fennálló probléma megszűnt, mintha csak Jézus keze gyógyította volna? :D Vagy ez nálad csak időnként előjövő probléma?

2022. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem múlt el és rohadtul nem vicces,mert életeim végéig kezelhetem műkönnyel. Meibom mirigy diszfunkcióm van mint kiderült a rohadt sokadik orvosi kezelés után. Marhára élvezetes volt az orvosok teoriáit végighallgatni és 100 féle sz@rt csepegtetni.....
2022. jún. 28. 20:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!