Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bakteriális kötőhártyagyulladá...

Bakteriális kötőhártyagyulladásra van bármi ami használ?

Figyelt kérdés
2 éve járok szemészetre. Tobrextől csak jobban bepirosodik.

2022. máj. 27. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Hat alapesetben a Tobrexnek is hasznalnia kell, nem vagy ra allergias? Miota cseppented? Az is lehet, hogy mar tulzottan megszokta a szervezeted. Mas antibiotikumos szemcseppet nezz, hasonlo a Tobradex is, kaptam egyszer Ciloxant, az is levitte.
2022. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

3 napig csepegtettem,4. napra iszonyat lett. 2 órába telt mire az eredeti ronda állapotba visszahoztam. Doktornő írta fel. Ciloxant még nem kaptam.


(Megnéztem a dobozt és Tobradex volt.)

2022. máj. 27. 20:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szemváladékot tenyészteni, és utána célzottan kezelni. A tenyésztés leletén rajta van, hogy milyen baktérium okozza, és arra milyen antibiotikum való. Azért az elég gáz, hogy két év (!) alatt erre nem gondolt a szemész. Én keresnék másik orvost.
2022. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kb 10 orvosnál voltam. Meguntam és elmentem magamtól bacitenyészetre. Elvittem neki az eredményt és ennek alapján lett a Tobradex.

A poklot járom ezzel,összevissza beszélnek.

És ennek nagyobbik része magán eü.

2022. máj. 27. 22:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ki kell ábrándítsalak. Ha 10 orvos 2 év alatt nem jött rá, hogy mi a bajod, akkor egy random laikus fórumozó sem fog.
2022. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hátha volt vki hasonló cipőben.
2022. máj. 28. 10:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Tobradexre fiamnak is bepirosodott és feldagadt a szeme, másnap visszament kapott másik szemcseppet és az rendbe hozta.
2022. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Remélem tudnak olyat ajánlani, ami használ is, mert unom, hogy mindent úgy kell kihúzni belőlük. Időpont meg mindig ezer éve múlva.
2022. máj. 29. 08:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú időre írta fel a doki a Tobradexet?

Hány napig kellett volna csepegtetned?

2022. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik "megoldódott" a probléma. Elvileg azért reagált rosszul a cseppre, mert mégsem ez a bajom.
2022. jún. 28. 08:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!