Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Online szemüvegkészítés:...

Online szemüvegkészítés: Melyik oldal megbízható?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim nem túl jók az optikákkal, ezért elgondolkodtam rajta. Egyrészt kb fele annyi és ugyanúgy lehet esélye, hogy nem jó.

Szerintetek 1 mm PD eltérés (mindenhol mást mérnek) mennyire lehet befolyásoló online készítés során.



2022. máj. 29. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak személyesen.
2022. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Online rendelés esetén is ugyanazokat az adatokat kell megadni, mint személyes rendeléskor, minden műhelyben ugyanúgy csiszolják be a lencséket, szóval nincs vesztenivalód. Én tavaly az Optikshoptól rendeltem, semmi gond az elkészült szemüvegemmel.
2022. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A pupillafeljelölés miatt kérdezem főként. Vajon,ha ez kimarad okozthat-e gondot.

Mert mindenki adott szemüvegkeretből máshonnan néz ki.

2022. máj. 29. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Én a Kodano.hu -t ajánlom. Többször rendeltem már tőlük, dioptriát és pupillatávolságot kérnek a készítéséhez, ezek meg rajta vannak utolsó vizsgálati lapomon.

A keretválasztékuk nagy, és ami nekem fontos : minden méret fel van tüntetve.

A megjelölt időpontban küldik is, akár Postapontra is.

2022. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor ezek szerint nem rosszak a szemüvegek, amiket velük csináltattál.

2022. máj. 30. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!